NAIL SHOW

Nail Show to Mistrzostwa Stylizacji Paznokci o zasięgu międzynarodowym. Założycielką Nail Show jest Paulina Kula – wieloletni instruktor stylizacji paznokci z licznymi sukcesami na swoim koncie. Wygodna forma online, umożliwia udział każdemu. Uczestnicy Nail Show są przypisywani do 3 dywizji: Junior, Master i Weteran, swoich sił spróbować mogą początkujący styliści, weterani oraz instruktorzy. Doborowe Jury z Polski i zagranicy wyłoni laureatów 10 konkurencji oraz przyzna tytuł TOP MASTER NAIL SHOW 2021 dla najlepszego stylisty.

KURSY
STYLIZACJI PAZNOKCI

Chcesz zacząć przygodę ze stylizacją paznokci Pragniesz podnieść swoje kwalifikacje?

Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Znajdziesz tu szereg autorskich szkoleń online i stacjonarnych począwszy od podstaw stylizacji paznokci, poprzez szkolenia techniczne i artystyczne. Zapoznaj się z ofertą i wybierz szkolenie dla siebie.

Adres Salonu

DĘBNO

Chojeńska 53, 74-400

+48 576 – 154 – 425

kontakt@paulinakulanails.com

BABY PINK
BUILDER GEL

KULA NAILS

Żel idealny do stylizacji paznokci zarówno salonowych jak i mistrzowskich. Jego idealnie gęsta konsystencja pozwoli na stworzenie awangardowych i extremalnych stylizacji. Ten żel to po prostu to, czego brakowało Ci do pracy!

Zero zapowietrzeń, zero pęknięć!

SZKOLENIE INSTRUKTORSKIE

Chcesz zostać Instruktorem?

Już w MARCU rusza moje KOLEJNE autorskie Profesjonalne 6-dniowe Szkolenia Instruktorskie zakończone Egzaminem. Instruktor stylizacji paznokci to nie tylko stylista, który potrafi pięknie wykonać stylizację czy zdobyć puchar na mistrzostwach. Instruktor to przede wszystkim człowiek z ogromną wiedzą, którą POTRAFI PRZEKAZAĆ INNYM!

NOWY ROK i NOWE WYZWANIA

NAIL ACADEMY

BEAUTY MARKETING TRAINING

Akademia Beauty Marketing Training to kompedium wiedzy pracy stylisty paznokci. Akademia pozwala zdobyć nową wiedzę i uporządkować już nabytą. Ma na celu przygotowanie stylistów do aplikacji na instruktorów. Ponadto, Akademia przygotowuje do udziału w mistrzostwach stylizacji paznokci

Social Media

Bądź zawsze w centrum wydarzeń, nie pozwól, by umkneło Ci to co najciekawsze. Dołącz do nas w Mediach Społecznościowych i pozwól się zainspirować codzienną dawką nowości.