SPONSORZY MISTRZOSTW NAIL SHOW 2021 - SPONSORZY MISTRZOSTW NAIL SHOW 2021 - SPONSORZY MISTRZOSTW NAIL SHOW 2021 - SPONSORZY MISTRZOSTW NAIL SHOW 2021 - SPONSORZY MISTRZOSTW NAIL SHOW 2021 - SPONSORZY MISTRZOSTW NAIL SHOW 2021 - SPONSORZY MISTRZOSTW NAIL SHOW 2021 - SPONSORZY MISTRZOSTW NAIL SHOW 2021 -

SPONSOR NAIL SHOW 2021

Z wielką radością przedstawiamy Wam Sponsora nagrody dla Top Mastera – Firmę ENBIO – producenta najwyższej klasy autoklawów medycznych.

Enbio to firma z 25-letnim doświadczeniem, która łącząc najnowsze rozwiązania biotechnologiczne z doskonałym designem tworzy sterylizatory parowe Enbio, które wspomagają walkę o bezpieczeństwo w całej Europie.

Dzięki Firmie ENBIO Top Master @nail_show_poland otrzyma nagrodę w postaci Autoklawu Enbio S o wartości 4 725 zł (brutto), dzięki któremu narzędzia są perfekcyjnie czyste i sterylne w zaledwie kilka minut.

SPONSOR NAIL SHOW 2021

Z ogromną radością przedstawiamy Wam Sponsora nagrody dla Top Mastera – Firmę AFINIA – producenta pochłaniaczy pyłu oraz mebli kosmetycznych.

Afinia to profesjonalizm, komfort i zdrowie. Ich pasją jest oferowanie produktów nie tylko pięknych i użytkowych, ale także takich, które ulepszają życie. Jako pierwsza Polska firma zadbali o zdrowie swoich Klientów oferując pochłaniacz do pyłu Afinia NDC 1000. Afinia to również producent stołów kosmetycznych, które są synergią komfortu pracy i designu.

Dzięki Firmie AFINIA Top Master Nail Show otrzyma nagrodę w postaci wysokiej jakości profesjonalnego Pochłaniacza pyłu AFINIA NDC 1000 o wartości 1490 zł. Firma AFINIA przekazała jako nagrodę również Kupony o wartości 600 zł i 400 zł do wykorzystania w sklepie www.afinia.pl .
Dla kogo? NIESPODZIANKA!

SPONSOR NAIL SHOW 2021

MollyLac – Wyróżnia ich jakość i innowacja!

Z miłości do paznokci, stworzyli wyjątkową markę paznokciową, którą na półce wyróżnia niepowtarzalna butelka a przy bliższym poznaniu wysoka jakość i rewolucyjne podejście do manicure!

MollyLac ❤ to marka lakierów hybrydowych, lakierów klasycznych oraz preparatów pomocniczych do manicure, wielokrotnie nagrodzona i doceniona za jej innowacyjność i rewolucyjne podejście do stylizacji paznokci.

SPONSOR NAIL SHOW 2021

Allepaznokcie to polska firma, który od ponad 17 lat tworzy sieć zrzeszonych hurtowni kosmetyczno – fryzjerskich w Polsce i UE.

Allepaznokcie to czołowy importer wyszukanych produktów do stylizacji paznokci, kosmetycznych i fryzjerskich.

MISTRZOSTWA NAIL SHOW

MISTRZOSTWA NAIL SHOW

Wygodna forma mistrzostw online, umożliwiła udział każdemu. Uczestnicy Nail Show byli przypisywani do 3 dywizji: Junior, Master i Weteran, swoich sił spróbować mogli początkujący styliści, weterani oraz instruktorzy.

Uczestnicy wzięli udział w poniżej wymienionych konkurencjach i zawalczyli o tytuł TOP MASTER, Nagrodę pieniężną oraz niesamowite nagrody od sponsorów.

Konkurencja techniczno-artystyczna

Temat konkurencji: SKULL

Temat konkurencji: BUTTERFLY

Temat konkurencji: DRAGON

Konkurencja techniczno-artystyczna

Konkurencja techniczno-artystyczna

Konkurencja techniczno-artystyczna

Temat konkurencji: DISNEY

Konkurencja techniczna

Temat konkurencji: FACE ART

Mistrzostwa Nail Show

Prace należy nadsyłać na poniższy Adres Email

nailshow@paulinakulanails.com

Facebook

Dołącz do nas na FB i bądź na bieżąco!

Nail Show Mistrzostwa Stylizacji Paznokci

Instagram

Dużo się dzieje w naszym Story;)!

nail_show_poland