SPONSORZY MISTRZOSTW NAIL SHOW II SPONSORZY MISTRZOSTW NAIL SHOW II SPONSORZY MISTRZOSTW NAIL SHOW II SPONSORZY MISTRZOSTW NAIL SHOW II SPONSORZY MISTRZOSTW NAIL SHOW II SPONSORZY MISTRZOSTW NAIL SHOW II SPONSORZY MISTRZOSTW NAIL SHOW II SPONSORZY MISTRZOSTW NAIL SHOW II

SPONSOR NAIL SHOW II

Z wielką radością przedstawiamy Wam Sponsora nagrody dla Top Mastera – Firmę ENBIO – producenta najwyższej klasy autoklawów medycznych.

Enbio to firma z 25-letnim doświadczeniem, która łącząc najnowsze rozwiązania biotechnologiczne z doskonałym designem tworzy sterylizatory parowe Enbio, które wspomagają walkę o bezpieczeństwo w całej Europie.

Dzięki Firmie ENBIO Top Master @nail_show_poland otrzyma nagrodę w postaci Autoklawu Enbio S o wartości 4 725 zł (brutto), dzięki któremu narzędzia są perfekcyjnie czyste i sterylne w zaledwie kilka minut.

SPONSOR NAIL SHOW 2021

MollyLac – Wyróżnia ich jakość i innowacja!

Z miłości do paznokci, stworzyli wyjątkową markę paznokciową, którą na półce wyróżnia niepowtarzalna butelka a przy bliższym poznaniu wysoka jakość i rewolucyjne podejście do manicure!

MollyLac ❤ to marka lakierów hybrydowych, lakierów klasycznych oraz preparatów pomocniczych do manicure, wielokrotnie nagrodzona i doceniona za jej innowacyjność i rewolucyjne podejście do stylizacji paznokci.

SPONSOR NAIL SHOW 2021

Allepaznokcie to polska firma, który od ponad 17 lat tworzy sieć zrzeszonych hurtowni kosmetyczno – fryzjerskich w Polsce i UE.

Allepaznokcie to czołowy importer wyszukanych produktów do stylizacji paznokci, kosmetycznych i fryzjerskich.

SPONSOR NAIL SHOW 2021

Marka Nagllar powstała z pasji do wykonywania paznokci i innych zabiegów kosmetycznych.

Marka Nagllar została stworzona przez Małgorzatę, aby zaspokoić potrzebę trwałości i jakości produktów do ich ceny oraz pomóc wszystkim klientkom indywidualnym, jak również osobom zajmującym się wykonywaniem estetycznych i trwałych paznokci zawodowo.

Opracowanie odpowiedniej receptury, a także pojemności produktów sprawiło, że udało się wypracować jeden z najatrakcyjniejszych stosunków jakości do ceny na rynku. Nawet przy niewielkich zamówieniach.

Zachowując lokalność swojej marki, Małgorzata jednocześnie otworzyła możliwość zakupu produktu dla osób zajmujących się kosmetyką paznokci w całej Polsce otwierając sklep internetowy i decydując się na sprzedaż poprzez dystrybutorów, a także podczas szkoleń w salonach z wykorzystaniem produktów.

Przez 5 lat produkty i obsługa były ulepszane, co dzieje się do tej pory. Marka symbolizuje bliskość z pasjonatkami. Produkty są uwielbiane zarówno przez dziewczyny, które wykonują paznokcie zarówno w domowym zaciszu, jak i te, które prowadzą własne salony kosmetologiczne.

SPONSOR NAIL SHOW 2021

Allepaznokcie to polska firma, który od ponad 17 lat tworzy sieć zrzeszonych hurtowni kosmetyczno – fryzjerskich w Polsce i UE.

Allepaznokcie to czołowy importer wyszukanych produktów do stylizacji paznokci, kosmetycznych i fryzjerskich.

SPONSOR NAIL SHOW 2021

Z ogromną radością przedstawiamy Wam Sponsora nagrody dla Top Mastera – Firmę AFINIA – producenta pochłaniaczy pyłu oraz mebli kosmetycznych.

Afinia to profesjonalizm, komfort i zdrowie. Ich pasją jest oferowanie produktów nie tylko pięknych i użytkowych, ale także takich, które ulepszają życie. Jako pierwsza Polska firma zadbali o zdrowie swoich Klientów oferując pochłaniacz do pyłu Afinia NDC 1000. Afinia to również producent stołów kosmetycznych, które są synergią komfortu pracy i designu.

Dzięki Firmie AFINIA Top Master Nail Show otrzyma nagrodę w postaci wysokiej jakości profesjonalnego Pochłaniacza pyłu AFINIA NDC 1000 o wartości 1490 zł. Firma AFINIA przekazała jako nagrodę również Kupony o wartości 600 zł i 400 zł do wykorzystania w sklepie www.afinia.pl .
Dla kogo? NIESPODZIANKA!

MISTRZOSTWA NAIL SHOW II

Wygodna forma mistrzostw online, umożliwia udział każdemu. Uczestnicy Nail Show przypisywani są do 3 dywizji: Junior, Master i Weteran, swoich sił spróbować mogą więc początkujący styliści, weterani oraz instruktorzy.

Uczestnicy wezmą udział w poniżej wymienionych konkurencjach i zawalczą o tytuł TOP MASTER, Nagrodę pieniężną oraz niesamowite nagrody od sponsorów.

Temat konkurencji: ANGEL

Temat konkurencji: POSTAĆ Z BAJKI

Temat konkurencji: HARRY POTTER

Temat konkurencji: SYRENI ŚPIEW

Konkurencja techniczno-artystyczna

Konkurencja techniczna

Konkurencja techniczno-artystyczna

Konkurencja techniczna

Temat konkurencji: KRÓLOWA ŚNIEGU

Konkurencja techniczno-artystyczna

Mistrzostwa Nail Show

Prace należy nadsyłać na poniższy Adres Email

nailshow@paulinakulanails.com

Facebook

Dołącz do nas na FB i bądź na bieżąco!

Nail Show Mistrzostwa Stylizacji Paznokci

Instagram

Dużo się dzieje w naszym Story;)!

nail_show_poland